ניהול הוצאות למסעדות

 

בעל/מנהל מסעדה ? ברוך הבא לפייפר

אנחנו כאן כדי לעזור לך לנהל את הוצאות העסק שלך

ותכלס, באנו לעבוד בשבילך.

עם השימוש במערכת שלנו, תוכל לקבל תמונה פיננסית מקיפה שתאפשר לך, כאדריכל עצמאי בישראל, לייצר דוחות חשבונאים ותקופתיים ולנהל את המערך הכלכלי של העסק שלך בצורה האפקטיבית ביותר!


אחרי שתנפיק את כל החשבוניות במערכת ותסרוק (בקלות יתרה) את הקבלות שקיבלת עבור הפרויקטים השונים שביצעת, פייפר תמיין עבורך בטבלה את הנתונים על פי תאריך, סיווג הכנסה או הוצאה, צורת תקבול ועוד. באמצעות המיון הקפדני, אתה תוכל סוף סוף לגלות את כל מה שחמק מעיניך עד היום ולדעת מה המצב בעסק שלך, בכל זמן נתון!

 

תוכנה לניהול הוצאות עבור מסעדנים

בתור בעלים או מנהלים של בית קפה, מסעדה או אולי אפילו רשת, וככאלו שמעסיקים תחתם מספר רב של עובדים, ספקים ולקוחות, על הניהול הפיננסי שלכם להיות מדויק ובעל מינימום טעויות. לכן, עשינו כל מה שצריך כדי שתוכנת הנהלת החשבונות שלנו תדע להתאים את עצמה לצרכים הייחודיים שלכם:

-       חישוב תשלומים על בסיס סניף/ספקים וגם הנפקת סוגי דו"חות שונים.

-       מציאת הפתרון האידיאלי עבור ניהול תקציב המחלקות השונות – כמו עלויות ועובדי מטבח, בר, מנהלים, ספקים, שותפים ועוד, על מנת למקסם יעילות ולמנף רווחיות.

-       התוכנה לניהול הוצאות של פייפר לבעלי מסעדות ובתי קפה מספקת גם מגוון עצום של כלי ניהול שונים כמו הפקת חשבוניות (מס/זיכוי/עסקה ועוד), קבלות, הצעות מחיר, הזמנות עבודה, חיובים אוטומטיים, דוחות סליקה ועוד רבים וטובים.

-       כדי שתוכל לנהל את הוצאות העסק בצורה אופטימלית, הכנסנו למערכת גם פיצ'רים של תגיות שונות לטובת השוואה בין תמחורים, רווחים, הוצאות, לשתף מיד עם ספקים ושותפים, ועוד.

 

הממשק לניהול הוצאות של פייפר יאפשר לך

1.    לנהל בקרה מדויקת על הוצאות העסק

2.    לקבל דוחות רווח והפסד

3.    להבדיל בין סוגי ההוצאות – האם קבועות או משתנות

4.    לנהל את כל הוצאות בית העסק בקלות ובנוחות


תוכנת ניהול הוצאות של פייפר היא כלי קריטי ומדויק. היא מתעדכנת כל הזמן בהתאם לדרישות רשויות המס, חוקים והגבלות, ומחליפה במצוינות יתרה את הנייר המאובק שהיה זרוק לך על השולחן במשך שנים!

 

ניהול הוצאות מס הכנסה ומע"מ

כעסק פעיל בישראל, תידרשו ברמה חד או דו חודשית (תלוי נתונים) לדווח על ההכנסות וההוצאות שלכם. עם השימוש במערכת פייפר תוכלו לבצע את התהליכים מול רשויות המס בצורה קלה ויעילה, והתוכנה גם תעזור לעם לרכז את כל החומר הנדרש לטובת קיזוזים והחזרים עבור הפעילות העסקית שלכם.

 

ליווי צמוד עבור בעלי מסעדות 

בין אם מדור בבית עסק פעיל ועובד בתחום ובין אם בתהליך הקמה, נשמח לסייע לך לנהל את הפעילות בצורה היעילה ביותר על ידי:

·      ניהול העסק בצורה מקיפה ושליטה על כל מחלקות החברה

·      הנהלת חשבונות מלאה וניהול ספרים בהתאם לסוג העוסק

·      טיוב כל הנתונים בטבלאות לצורך הגשה דוחות חודשיים/שנתיים

·      תיוג פרויקטים לפי סוגים

·      הנחיות להתנהלות פיננסית שוטפת וחכמה

·      דיווחים שוטפים מתוך המערכת לגופים השונים

·      תשומת לב לניצול הטבות מס להן אתה זכאי

·      שימוש במערכת לטובת קבלת דוחות לשיפור רווחיות העסק