לוקחים שליטה על העסק שלכם

ניהול תזרים מזומנים

ניהול חכם ונכון של העסק מחייב מעקב שוטף (!) של הכנסות מול הוצאות, ניהול יעיל, שמירה על קשרי לקוחות, פיקות על העובדים וכו'. ניהול העסק לוקח זמן רב ומשאבים רבים, המשימה לרוב מייאשת ומורכבת, והיזם במקום להתמקד בנושאי הליבה של העסק שהקים, טרוד בענייני הניהול.

האידיאל הוא ניצול מיטבי של כוח האדם בעסק, מזעור טעויות אנוש, שיפור השירות, יצירת בידול מהמתחרים, ניצול הזדמנויות עסקיות, לצמצם עלויות ולהגדיל רווחים.

ניהול העסק לא צריך להיות כל כך מסורבל ומייאש! באמצעות תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות תוכלו לנהל בנוחות ויעילות את העסק שלכם ולהיות בשליטה מלאה מול הפרמטרים הפיננסיים והאדמיניסטרטיביים כמו תזרימי המזומנים בעסק, הזמנות, מלאי ועוד.

 

תזרים מזומנים בעסק

ניהול חשבונות בלחיצת כפתור

עסק קם ונופל על היכולת שלו להפחית הוצאות ולהגדיל הכנסות. עם זאת, אם המשימה הייתה כזו קלה לא היינו מנהלים את השיחה הזאת...

כיום זה כמעט בלתי אפשרי לנהל את פעילות העסק ולצמצם בצורה כל כך דרמטית את ההוצאות במקביל להגדלת ההכנסות. ולכן הפתרון היעיל ביותר הוא ניהול מאזן חיובי שבו ההכנסות תמיד! יותר גדולות מההוצאות.

ברוב המקרים, בעקבות חוסר סדר בעסק וחוסר זמן הוצאות רבות נשכחות בדרך ולא מגיעות כלל אל רואה החשבון או מנהל החשבונות של העסק. התוצאה: רואה החשבון יציג בפנינו דוח רווח והפסד שלא משקף את המציאות היות ולא הצגנו בפניו ולא הגשנו לו את כל המסמכים.

הגיע הזמן לעשות קצת סדר לא?


מתקדמים לתוכנה לניהול חשבונות!

1.     ✔ מייעלים את תהליך הגבייה

ניתן יהיה לעקוב אחר הלקוחות וסכומי החיוב שלהם

2.     ✔ חיים את 2021

עוזבים את הקלסרים הכבדים והניירת הרבה ועוברים לתוכנת להנהלת חשבונות באינטרנט שמתנהלת על גבי פלטפורמת ענן. חוסכים עלויות רבות ומפיקים חשבוניות וקבלות בקלות.

3.     ✔ מביאים ערך מוסף

תוכנת הנהלת חשבונות בענן מיועדת לקהלי יעד רבים, בין אם מדובר בעסק קטן או בינוני, עוסק פטור או עוסק מורשה, הממשק יעיל ובעל ערך מוסף עבור כל אלו. התוכנה תקל על עומס העבודה ותחסוך הון על הוצאות מיותרות וכן תמנע טעויות אנוש.

4.     ✔ משפרים ביצועים

שימוש בתוכנה לניהול חשבונות תחסוך כסף רב ומאמצים בתהליכי הדפסה ותיוקים ומהיום תוכלו לגבות את כל החשבוניות בלחיצת כפתור אחת.

הממשק פשוט וקל לתפעול ומאפשר לעסק לממש את כל הפוטנציאל העסקי שלו.

5.    ✔ נהנים מנוחות, איכות וחיסכון כלכלי

עלות שימוש בתוכנה לניהול חשבונות נגישה לכל ומאפשרת לעסק לחסוך כסף רב . ניתן להשתמש בה מכל מקום ובכל זמן, היא לא מצריכה תשתית מיוחדת והכל מגובה בענן כך שלא תצטרכו לדאוג מתיוקי ניירת וכו'. התוכנה מקצועית, אמינה וסופר אפקטיבית.