קטלוג מוצרים דיגיטלי

אמצעי הפרסום החדש שלכם

רוצים לחשוף את הלקוחות שלכם למגוון השירותים הקיים בעסק? מעולה!

הגיע הזמן שתייצרו בקלות ובפשטות קטלוג מוצרים דיגיטלי עבור העסק!

הקמת קטלוג מוצרים מהווה הזדמנות מצוינת להגדלת המכירות והצמיחה הארגונית.

 

קטלוג דיגיטלי לעסק

הסוכן שעובד בשבילכם 24/7

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מנסים לבצע מכירה אבל לא הייתה לכם דרך נוחה להציג את המוצרים? עם קטלוג המוצרים הדיגיטלי של פייפר תוכלו לקחת איתכם את כל המוצרים של העסק לכל מקום ובכל זמן נתון!

מה תרוויחו משימוש בקטלוג?

1.     ארגון וסדר תצוגת מוצרים ברורה ומדויקת. ניתן יהיה לצפות בקטלוג ולהציגו בצורה קלה ונעימה, להוסיף מוצרים לסל הקניות ישירות ממסך הבית, לבדוק עלויות הזמנה מדויקות רגע לפני שליחה. ללא סירבול ובקלי קלות!

2.     חיסכון בזמן שלגמרי שווה חיסכון בכסף! ללא התעסקות מתישה של ניירת או צלצולי טלפון שיסיחו את דעתכם

3.     ביטחון כבר לא מחכים להזמנות בפקס או במייל. מהיום תוכלו להיות רגועים שכל הזמנה שתתקבל תגיע בצורה מסורת עם מספר קטלוגי, ללא חלקים מטושטשים או בקשות לא ברורות. מניעת טעויות בהקלדת שמות מוצרים וכמויות מונעת טעויות אנוש נגררות ומבטיחה את איכות הרכישה.עדיין מקבלים הזמנות בפקס/במייל?

 

הכלי היעיל לביצוע הזמנות

השימוש בקטלוג הדיגיטלי של פייפר הוא לא שימוש רגיל בעוד אתר סחר.

כל אחד מהספקים מקבל איזור אישי משלו, הלקוחות יראו רק את המוצרים הרלוונטיים. הכל מותאם אישית וחוויית המשתמש היא מאוד גבוהה, מה שמקטין את אחוזי נטישת הסל.

החלוקה מאוד ברורה על פי קטגוריות מוצרים, כאשר לכל מוצר יוצמדו תמונה, מחיר, מספר סידורי ותיאור. ניתן להוסיף כמויות ממסך ראשי ואין צורך לעבור בין מסכים מה שמחזיר אותנו לחוויית משתמש שמובילה לרכישה בקלות וביעילות.

את הקטלוג ניתן לראות בכל סוג של סמארטפון/טאבלט/אייפד. כאן אנחנו פונים אליכם סוכני השטח ומספרים לכם שצורת העבודה שלכם עומדת להשתנות פלאים! השימוש במערכת הופכת עבורכם מיד למסופון ועוזרת לכם לבצע עסקאות בNOTIME

כל המבצעים הקיימים ו/או החדשים יופיעו בקטגוריה הנבחרת, ותוכלו גם להציג מחירי מבצע ליד מבצעים רגילים! 'לפני ואחרי' זו שיטה שתמיד עובדת.