ניהול הוצאות למעצבי אופנה


 מעצב/ת אופנה? ברוך/ה הבא לפייפר

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לנהל את הוצאות העסק

ותכלס, באנו לעבוד בשבילכם.

עם השימוש במערכת שלנו, תוכלו לקבל תמונה פיננסית מקיפה שתאפשר לכם, כמעצבי אופנה עצמאיים בישראל, לייצר דוחות חשבונאים ותקופתיים ולנהל את המערך הכלכלי של העסק שלכם בצורה האפקטיבית ביותר!


אחרי שתנפיקו את כל החשבוניות במערכת ותסרקו (בקלות יתרה) את הקבלות שקיבלתם עבור הפרויקטים השונים שביצעת, פייפר תמיין עבורכם בטבלה את הנתונים על פי תאריך, סיווג הכנסה או הוצאה, צורת תקבול ועוד. באמצעות המיון הקפדני, אתם תוכלו סוף סוף לגלות את כל מה שחמק מעיניכם עד היום ולדעת מה המצב בעסק שלכם, בכל זמן נתון!

 

תוכנה לניהול הוצאות עבור מעצבי אופנה

בתור מעצבי אופנה שמתעסקים עם ספקים שונים, חנויות אופנה ועוד, אתם צריכים קצת שקט נפשי לפחות בתחום אחד. לכן עשינו כל מה שצריך כדי שתוכנת הנהלת החשבונות שלנו תדע להתאים את עצמה לצרכים הייחודיים שלכם:

-       חישוב תשלומים על בסיס הזמנות או פרויקטים ספציפיים וגם הנפקת סוגי דו"חות שונים.

-       מציאת הפתרון האידיאלי עבור ניהול תקציבי של הסחורות, הבדים והספקים איתם אתם עובדים, על מנת למנף את הרווחיות של העסק.

-       התוכנה לניהול הוצאות של פייפר למעצבי אופנה מספקת גם מגוון עצום של כלי ניהול שונים כמו הפקת חשבוניות (מס/זיכוי/עסקה ועוד), קבלות, הצעות מחיר, הזמנות עבודה, חיובים אוטומטיים, דוחות סליקה ועוד רבים וטובים.

-       כדי שתוכלו לנהל את הוצאות העסק בצורה אופטימלית, הכנסנו למערכת גם פיצ'רים של תגיות שונות לטובת קטלוג סוגי הלקוחות בעסק, ואופציה לניהול תקציב משותף. כך תוכלו לנהל כל פרויקט בפני עצמו וגם לקבל תמונה רחבה על כל המתרחש בעסק שלך, להשוות בין תמחורים, רווחים, הוצאות, לשתף מיד עם ספקים ושותפים, ועוד.

 

הממשק לניהול הוצאות של פייפר יאפשר לכם

1.    לנהל בקרה מדויקת על הוצאות העסק

2.    לקבל דוחות רווח והפסד

3.    להבדיל בין סוגי ההוצאות – האם קבועות או משתנות

4.    לנהל את כלל הפרויקטים והעבודות בקלות ובנוחות

תוכנת ניהול הוצאות של פייפר היא כלי קריטי ומדויק. היא מתעדכנת כל הזמן בהתאם לדרישות רשויות המס, חוקים והגבלות, ומחליפה במצוינות יתרה את הנייר המאובק שהיה זרוק לכם על השולחן במשך שנים!

 

ניהול הוצאות – עוסק פטור או מורשה

בתור עוסק במדינת ישראל אתם תידרשו לדווח על ההכנסות וההוצאות שלכם, התדירות תלויה בסוג העוסק. עם השימוש במערכת פייפר תוכלו לבצע את התהליכים מול הרשויות השונות בצורה קלה ויעילה, והתוכנה גם תעזור לכם לרכז את כל החומר הנדרש לטובת קיזוזים והחזרים עבור הפעילות העסקית שלכם.

 

ליווי צמוד עבור מעצבי אופנה

בין אם מעצב/ת אופנה מתחיל/ה ובין אם בעלי עסק פעיל ועובד, נשמח לסייע לכם לנהל את הפעילות העסקית והחשבונאית בצורה היעילה ביותר:

·      ניהול עסק בצורה מקיפה ושליטה על כל מחלקות החברה

·      הנהלת חשבונות מלאה וניהול ספרים בהתאם לסוג העוסק

·      טיוב כל הנתונים בטבלאות לצורך הגשה דוחות חודשיים/שנתיים

·      תיוג פרויקטים לפי סוגים

·      הנחיות להתנהלות פיננסית שוטפת וחכמה

·      דיווחים שוטפים מתוך המערכת לגופים השונים


מעצבי אופנה ניהול הוצאות


פייפר כאן כדי לעזור לך לצמוח.

אנחנו מזמינים אותך לנהל את הוצאות העסק שלך בצורה מקצועית, נוחה, מותאמת אישית ומסודרת מאי פעם.

רוצה להתנסות 14 יום ראשונים בחינם?

לחץ כאן להשארת פרטים >>