ניהול הוצאות למורה פרטי

מורה פרטי? ברוך הבא לפייפר

אנחנו כאן כדי לעזור לך לנהל את הוצאות העסק שלך

ותכלס, באנו לעבוד בשבילך.

עם השימוש במערכת שלנו, תוכל לקבל תמונה פיננסית מקיפה שתאפשר לך, כמורה פרטי בישראל, לייצר דוחות חשבונאים ותקופתיים ולנהל את המערך הכלכלי של העסק שלך בצורה האפקטיבית ביותר!


אחרי שתנפיק את כל החשבוניות במערכת ותסרוק (בקלות יתרה) את הקבלות שקיבלת עבור הפרויקטים השונים שביצעת, פייפר תמיין עבורך בטבלה את הנתונים על פי תאריך, סיווג הכנסה או הוצאה, צורת תקבול ועוד. באמצעות המיון הקפדני, אתה תוכל סוף סוף לגלות את כל מה שחמק מעיניך עד היום ולדעת מה המצב בעסק שלך, בכל זמן נתון!

 

תוכנה לניהול הוצאות עבור מורים פרטיים

מס הכנסה מקשיח את עמדותיו אל מול עצמאים מפעם לפעם, ולכן חשוב לנו לציין שגם אם העסק בתחילה בעל מחזור נמוך, עליכם לנהל ספרים בהתאם לעוסק כזה או אחר. כדי לעזור לכם, עשינו כל מה שצריך על מנת שתוכנת הנהלת החשבונות שלנו תדע להתאים את עצמה לצרכים הייחודיים של העסק שלך.

עם השימוש במערכת תוכלו ליהנות מ:

-       חישוב תשלומים וניהול חשבונות בהתאם להוראות ניהול ספרים לפי סוג העוסק

-       אפשרות לדיווחים דרך המערכת לגופים השונים

-       מציאת הפתרון האידיאלי עבור ניהול תקציבי של סוגי העבודות שאתם מציעים, על מנת למנף רווחיות

-       פיצ'רים של תגיות שונות לטובת קטלוג השיעורים. כך תוכלו לנהל כל לקוח בנפרד, בין אם פרטי או קבוצות וגם לקבל תמונה רחבה על כל לקוחות העסק.

-       מגוון עצום של כלי ניהול שונים כמו הפקת חשבוניות (מס/זיכוי/עסקה ועוד), קבלות, הצעות מחיר, הזמנות עבודה, חיובים אוטומטיים, דוחות סליקה ועוד רבים וטובים.

 

 

הממשק לניהול הוצאות של פייפר יאפשר לך כמורה פרטי ועצמאי בישראל

1.    לנהל בקרה מדויקת על הוצאות העסק

2.    לקבל דוחות רווח והפסד כלל הלקוחות

3.    להבדיל בין סוגי ההוצאות – האם קבועות או משתנות

4.    לנהל את כל לקוחות של המשרד בקלות ובנוחות


תוכנת ניהול הוצאות של פייפר היא כלי קריטי ומדויק. היא מתעדכנת כל הזמן בהתאם לדרישות רשויות המס, חוקים והגבלות, ומחליפה במצוינות יתרה את הנייר המאובק שהיה זרוק לך על השולחן במשך שנים!

 

ניהול הוצאות, מיסים ומע"מ

בתור עצמאי בישראל, אתה תידרש לדווח על ההכנסות וההוצאות שלך, כאשר התדירות תלויה בסוג העוסק. עם השימוש במערכת פייפר תוכל לבצע את התהליכים מול מע"מ בצורה קלה ויעילה, והתוכנה גם תעזור לך לרכז את כל החומר הנדרש לטובת קיזוזים והחזרים עבור הפעילות העסקית שלך.

 

ליווי צמוד עבור מורה פרטי 

בין אם אתם מחזיקים במשרה 100% כעצמאים, ובין אם משלבים עבודה כשכירים תוך כדי, נשמח לסייע לך לנהל את פעילות העסק בצורה היעילה ביותר:

·      ניהול בצורה מקיפה

·      הנהלת חשבונות מלאה וניהול ספרים בהתאם לסוג העוסק

·      טיוב כל הנתונים בטבלאות לצורך הגשה דוחות חודשיים/שנתיים

·      תיוג לקוחות לפי סוגים

·      הנחיות להתנהלות פיננסית שוטפת וחכמה

·      דיווחים שוטפים מתוך המערכת לגופים השונים