הפקת חשבוניות דיגיטליות לקוסמטיקאיות ובעלות מכון יופי

קוסמטיקאית/בעלת מכון יופי? ברוך הבא לפייפר

עדיין מפיקה חשבוניות בפנקס?

אנחנו מזמינים אותך להפיק אצלנו מסמכים בצורה דיגיטלית, יעילה ונוחה, וליהנות מכל השירותים שלמערכת שלנו יש להציע לך.

הפקת חשבוניות ידניות הייתה תמיד משימה מתישה ומיושנת, לא אהובה במיוחד על בעלי העסקים השונים. השיטה הייתה גוזלת זמן רב, כסף, משאבים ובעיקר אנרגיה.

עם המעבר לעולם מתקדם יותר, השימוש במערכות טכנולוגיות יכול להוביל למקסום פעולות, זמן, יעילות וביצועים ויאפשר לך לנהל את העסק שלך בצורה האפקטיבית והמתקדמת ביותר. כל החשבוניות שתפיקי יגובו על ענן ייעודי וימוינו במערכת בצורה קפדנית, שתעזור לך לעקוב אחר כל ההכנסות, ההוצאות והשירותים של העסק, מכל מקום ובכל זמן נתון!

למערכת כמה יתרונות בולטים במיוחד, ביניהם נוחות, פשטות, נגישות ושמירה על איכות הסביבה. כן, כל המסמכים נשמרים במערכת ענן ולא מחייבים שום הדפסה בפועל.

את החשבוניות הדיגיטליות שלנו אגב, ניתן לעצב באופן פשוט וקל, כל שנדרש לך הוא להוסיף לוגו ופרטי עסק ולהתחיל >>

 

חשבוניות דיגיטליות לקוסמטיקאית/בעלת מכון יופי

עד היום הפקת חשבוניות הייתה עבודה סיזיפית, שלא לדבר על איסוף המסמכים לאורך השנים, תיוקם, שמירתם בקלסרים גדולים ומסורבלים ואחסונם בצורה דיי מבולגנת. החיפוש אחר מסמך ספציפי במהרה הפך מתיש ואולי אף בלתי אפשרי לפעמים.

כיום, אתן יכולות לבצע הכל בצורה נוחה ואוטומטית ואין ספק שהמערכת הדיגיטלית הפכה לכלי הכרחי עבור בעלי העסקים השונים.

כדי שתוכלי להתמקד בעבודתך המקצועית ולייעל את הזמן שלך לטובת פיתוח העסק והתמקדות בפרויקטים השונים שאת מבצעת, התאמנו בדיוק מירבי את הפונקציות הנדרשות בהפקת חשבוניות אונליין וניהול המערך הפיננסי בדיגיטל! פייפר גם מאפשרת פלטפורמה לעבודה משותפת, כך שתוכלי לנהל את כל המערך, לחלק משימות, לאתר תקלות וכד' בזמן אמת, תחת כובע אחד – והכל בצורה דיגיטלית וקלה!

עם השימוש במערכת תוכלי ליהנות מ

-       ניהול עסק חכם ובטוח באמצעות דו"חות שיעזרו לך לנהל לקוחות, ספקים, מלאי וכל מערך בעסק, בכל זמן נתון

-       אפשרות להפקת כ-ל סוגי המסמכים כמו חשבוניות מס, קבלות, חשבוניות זיכוי, חשבונית עסקה, הצעות מחיר, תעודות משלוח ועוד

-       שמירת כל המסמכים בצורה מאובטחת בענן וזמינותם 24/7 ומכל מקום

-       טכנולוגיה מתקדמת וחיבור מכל מכשיר

-       חיסכון בכסף, בירוקרטיה וכוח אדם

-       ממשק ידידותי ופשוט למשתמש

-       כלי ניהול אוטומטיים רבים כמו הוראות קבע וחשבוניות מחזוריות

-       חשבוניות חתומות דיגיטלית וללא צורך בהדפסה ותיוק

-       ייצוא תנועות באופן מרוכז לקובץ אקסל מפורט

-       תמיכה בהפקת חשבוניות דיגיטליות באנגלית

-       ועוד

בנוסף ליתרונות הרבים הללו של הפקת חשבוניות דיגיטליות עבור העסק שלך, השימוש במערכת עתיד לתרום רבות לחיים בעולם ירוק יותר ולתמוך בדור חדש של הנהלת חשבונות, ללא שימוש מיותר בנייר ותוך שמירה על איכות הסביבה.

כיום מדובר בכלי קריטי ומדויק שמחליף במצוינות יתרה את הנייר המאובק שהיה זרוק לך על השולחן במשך שנים!

פייפר מתעדכנת כל הזמן בהתאם לדרישות רשויות המס, החוקים וההגבלות השונים במדינה. עם השימוש בהפקת חשבוניות דיגיטליות אשר מגובות בענן ובזכות הנתונים אשר נשמרים במערכת, תרגישו במהרה איך כל החלטה שלכן כבעלות עסק הופכת מושכלת יותר, וכתוצאה מכך גם תוכלו להבחין מהר מאוד בשינוי חיובי בכל ההיבטים, בדגש על ההיבט הכלכלי של העסק שלכם.

בזכות כל אלו, המעבר להפקת חשבוניות דיגיטליות יעזור לכן

1.    לנהל בקרה מדויקת על הכנסות והוצאות של העסק

2.    להנפיק דוחות רווח והפסד לשיפור המאזן

3.    להבדיל בין סוגי ההוצאות – האם קבועות או משתנות

4.    לנהל את כל השירותים שלך בקלות ובנוחות

כקוסמטיקאית/בעלת מכון יופי, את תוכלי ליהנות מפלטפורמה מתקדמת מאוד וגם לחסוך הרבה זמן וכסף! וכתוצאה מכך לנהל ביעילות ובמקצועיות יתרה כל פרויקט שידך עליו.

כשהמערכת של הנהלת החשבונות תעבוד בשבילך, גם טעויות האנוש יצטמצמו, ותרגיש במהרה איך המעבר לתוכנה דיגיטלית משתלמת לך, מכל הבחינות.

 

עושים סדר בחשבוניות

אתן בטח יודעות, מבינות ומרגישות על בשרכן עד כמה הפונקציה, אולי החשובה ביותר, בניהול העסק שלכן היא המערכת הפיננסית שתלווה אתכן ותעזור לכן לבצע פעולות חשבונאיות.

בכל שנה שעוברת, אחוז המשתמשים בחשבוניות דיגיטליות הולך ועולה, ואחרי שתנסו בעצמכן, לא תבינו איך הסתדרתן עד היום. החשבונית הדיגיטלית שלנו כל כך קלה להטמעה שהשינוי האמיתי שאתן יכולות להעניק לעצמכן, נמצא ממש במרחק נגיעה!

השימוש בפלטפורמה להפקת חשבוניות דיגיטליות יעזור לכן לשפר ולשמר סדר וארגון כלכלי וזה מהלך שבהחלט יהפוך את העסק שלכן ליעיל הרבה יותר. עם השימוש במערכת פייפר תוכלו לבצע מגוון רחב של פעולות חשבונאיות שונות והתוכנה גם תעזור לכן לרכז את כל החומר הנדרש לטובת דיווחים, סדר וארגון ומעקב אחר רווחיות הפעילות העסקית שלכן.

הפלטפורמה לחשבונית הדיגיטלית מאושרת על ידי רשות המיסים ועומדת בכל התקנים והחוקים של רשויות המס בישראל, מה שאומר שאתן יכולות להפסיק לטבוע בתוך ים של ניירת ולהיות רגועות שמדובר במהלך תקין ומקובל, ואף רצוי מאוד.

עם אימוץ הטכנולוגיה והמעבר לעולם דיגיטלי יותר, אתן תיתפסו מקצועיות ומתקדמות יותר גם בעיני הלקוחות שלכן, הקיימים והפוטנציאלים, ותוכלו לשפר את הביצועים העסקיים שלכן ולגמרי לממש 100% מהפוטנציאל העסקי.

 

קוסמטיקאית/בעלת מכון יופי וחשבונית דיגיטלית מתקדמת

מהיום - הכל דיגיטלי , מדויק ומהיר, שאפילו הלקוחות שלכן לא יאמינו לקצב שבו הכל קורה. הגיע הזמן להפוך את העסק שלכן ליעיל ומאורגן, מהיר יותר, רווחי יותר ומקצועי כמה רמות למעלה.

איך? בנוסף לפונקציה שבאמצעותה תוכלי להפיק חשבוניות בצורה דיגיטלית, פייפר תהווה עבור העסק שלך פלטפורמת ניהול רחבה ומקיפה, יעילה ומדויקת לצרכים שלך.

עם השימוש בפייפר תוכלו ליהנות מ

·      מערכת מוגנת ומאובטחת

·      שירותי ענן מתקדמים

·      טיוב נתונים בטבלאות לצורך הגשה דוחות חודשיים/שנתיים

·      הנחיות להתנהלות פיננסית שוטפת וחכמה

·      דיווחים שוטפים מתוך המערכת לגופים השונים

·      מעקב אחר רווחיות הפרויקטים השונים

·      ייצוא נתונים בקלות ובנוחות, כולל טבלאות אקסל לחישוב מאזנים

·      ניהול לקוחות בצורה איכותית וקפדנית

·      ועוד