הנהלת חשבונות ללא הקלדה

רואה חשבון היא איש מקצוע שתפקידו לייצג את החברה/ בעל העסק מול רשויות המס השונות מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. במקום שרשויות המס יתנהלו ישירות מול הנישומים והאזרחים, רואה החשבון המייצג את הנישום עובר הכשרה והסמכה ייעודיים. עם זאת, לרואה החשבון יש גם מחויבות כלפי הלקוחות שלו – בעיקר כאשר מדובר על עסקים. במקרים כאלה, השאלה היא מה המשמעות של הנהלת חשבונות בלי רואה חשבון – וכיצד ניתן לייעל אותה.


הנהלת חשבונות עושים היום עם PAYPER

PAYPER מאפשרת לך להוציא עוד היום את הניירת מהעסק. בזכות המערכת לעיבוד ושמירה של מסמכים חשבונאיים, PAYPER תיתן לך גישה בזמן אמת לכל מסמכי הנהלת החשבונות על מנת לחסוך זמן, כסף וטרחה. נמאס לך מהנהלת חשבונות מסורבלת? בשביל זה אנחנו כאן!


המשמעות של הנהלת חשבונות ללא הקלדה

עסקים שעובדים בשיטה המסורתית והמיושנת צריכים להקליד פיזית את החשבוניות שלהם. בשביל להימנע מזה הומצאה מערכת של הנהלת חשבונות אוטומטית, בה מה שקורה זה שגם עסקים בינונים וקטנים מקבלים הזדמנות להשתמש ביכולות ובטכנולוגיה של הגדולים. כמו כן, כל המסמכים והחשבוניות שנכנסים למייל עוברים למערכת ולא נדרשת הדפסה שלהם.


הנהלת חשבונות יעילה שווה לעסק כסף

הנהלת חשבונות היא חלק בלתי נפרד מכל עסק. אבל בשביל לייעל את הנהלת החשבונות, בעלי עסקים ועצמאיים צריכים למצוא כל הזמן פתרונות חדשים. בפועל, המאפיין המשותף לכל הפתרונות שאותם בעלי עסקים מחפשים הוא הרצון להמשיך להתעסק במה שהם טובים בו – ולא בניירת או בהעברה פיזית של המסמכים לרואה החשבון. כאשר הנהלת החשבונות יעילה יותר, העסק מרוויח יותר.


מתי כן צריך רואה חשבון?

החדשות הטובות הן שמעבר להנהלת חשבונות אוטומטית, דיגיטלית וללא הקלדה לא באה על חשבון היכולת להתייעץ עם רואה חשבון בכל מקרה של דילמה והתלבטות. כמו כן, יש דברים שחובה על פי חוק לעשות רק עם רואה חשבון – כמו למשל בהגשת הדוח השנתי. כאן, היתרון של המערכת בא לידי ביטוי בגמישות ובמודולאריות לצרכי הלקוח.


המערכת שלנו היא הפתרון שחיפשת

התאמה מלאה לצרכים של בעלי עסקים כמוך הופכת את PAYPER למערכת שתמיד חיפשת. במידה ותחום העיסוק שלך הוא ראיית חשבון, המערכת של PAYPER תחסוך עבורך זמן ותקל על איסוף החומר לקראת תאריכי הדיווח. אז עכשיו, מה שנשאר לך זה ללחוץ כאן ולנסות בחינם את הפונקציה של הנהלת חשבונות ללא הקלדה וללא ניירת מיותרת.