הנהלת חשבונות דיגיטלית

הכל היום טכנולוגי, תתקדמו

זיהוי תווים אופטי, הידוע כ OCR,which means Optical Character Recognition , הוא תחום בתוכנה שמטרתו היא קידוד טקסט כתוב, בדפוס או בכתב יד, למידע דיגיטלי טקסטואלי שמכיל טקסט זהה לחלוטין.

בעברית: סריקה או צילום של כל קבלה, חשבונית או מסמך כזה או אחר שאתם צריכים לתייק תתבצע על ידי צילום לקובץ תמונה, והתוכנה תמיד את המרכיבים לקובץ טקסט הנדרש.

לתוכנה אוצר מילים שלם, כמו מילון, ולעיתים כשמשהו לא ברור לה היא מפעילה את המאגר שלה , עד שהמילה המדויקת נמצאת ומתרגמת.

הדיוק נעשה בדרכים רבות ומבטיח מינימום שגיאות.

בינה מלאכותית, או בשמה המקצועי  Artificial Intelligence (AI) , גם היא מענף התוכנה ומדעי המחשב, משמעותה היא היכולת לתכנת מחשבים באופן המציג יכולות המאפיינות את המוח האנושי. הבינה המלאכותית ממלאת תפקיד חיוני וקריטי במעבר לעולם דיגיטלי של חשבונאות וכספים, בכך שהיא מפחיתה התערבות אנושית ומאיצה תהליכי עבודה ממוחשבים.

הנהלת חשבונות דיגיטלית תפחית את זמן ההקלדה ל 0, תמנע טעיות הקלדה, ותאפר לכם לבצע בקרה בכל רגע נתון על הנהלת החשבונות בעסק שלכם ואף ניהול עצמי של ספרי החשבונות ללא שימוש ברואה חשבון בכלל.

 

למה אנחנו מספרים לכם את זה בכלל?

כי שימוש בטכנולוגיות כאלו ממקסמות את הזמן, היעילות והביצועים שלנו. וכן, כשאמרנו שהמערכת שלנו מבוססת על הטכנולוגיות הטובות ביותר בשוק – התכוונו לזה.

מערכת פייפר להנהלת חשבונות מבוססת בין היתר על טכנולוגיית OCR ו-AI המהפכניות וגורמת לנו להבין שהעתיד כבר לגמרי כאן.

 

העתיד כבר כאן


OCR

פתרונות הOCR למסמכים מאפשרות טיפול בכל סוגי המסמכים החל מתיוק ועל חיפושים ממוחשבים של מידע הנשלף מתוך מסמכים ארגוניים אלו. כל מסמך שנסרק למערכת המחשוב ניתן לקריאה כקובץ דיגיטלי.

ההתקדמות הטכנולוגית המדהימה של ימינו הובילה לכך שמערכות OCR מזהות תווים ברמה כל כך גבוהה שמדובר על 99.2% של דיוק. הדיוק הזה נוצר בין היתר על ידי שימוש במספר מנועי זיהוי שונים והצלבת המידע ביניהם.

 

כמה מן השימושים השונים של מערכת זיהוי תווים בימינו

 

אחסון מסמכים טקסטואליים במחשב

הנגשת המידע ואופציית חיפוש

הנגשה הטקסט לבעלי לקויות על ידי שינוי התמליל

הזנת טפסים באופן מקוון ומהיר

הפקדות צ'קים

 

AI

פתרונות הבינה המלאכותית מאפשרים תועלות עסקיות רבות, הבולטים בהן:


אוטומציה של קליטת תעודות משלוח וחשבוניות

ביצוע בקרות אוטומטיות והתראות

ארכיון דיגיטלי שמאושר על ידי מס הכנסה

תוכנה שמבוססת AI תפענח עבורכם את כל הנתונים שבחשבוניות לתשלום, תוודא שהספק מוכר לכם, שסכום החשבונית זהה לזה שהיה צריך להתקבל, שכל פריט בחשבונית אכן סופק ועוד.

סימולציה אוטומטית זו של תהליכי האינטליגנציה האנושית שלנו מאפשרת לארגון ללמוד את עצמו. כשהארגון מאפשר למוח הממוחשב לעשות את שלו הוא מרוויח לעצמו זמן וכסף והופך את העסק לכזה המנוהל בצורה מעוררת קנאה.

המעבר מעולם של נייר לתהליך ניהול ידע המבוסס AI הוא מהיר ויאפשר לעובדים בארגון גמישות ופרודוקטיביות, נוחות וחוויית שימוש יוצאת דופן.