הנהלת חשבונות באופן עצמאי

הנהלת חשבונות הוא מקצוע עתיק יומין שהיה מאופיין בעבר בעבודה סיזיפית; תיוק, הקלדה רישום, פקודות יומן והתאמות. הכל היה יותר מסובך. לא ניתן היה לנהל שום תהליך מבלי להשתמש בדף ועט. ערמות שלניירת הצטברו על השולחן,  חשבוניות לעיתים אבדו, ניירות התקמטו.

היום באמצעות השימוש בתוכנת הנהלת חשבונות עצמית כל בעל עסק יכול להפוך למנהל חשבונות עבור העסק שלו, ובכך להבטיח שהעבודה תעשה בצורה מדוקדקת, מותאמת אישית והכי חשוב בחיסכון כספי של עשרות אחוזים בכל חודש.

תנו לי להמחיש לכם:

הנהלת חשבונות לעוסק מורשה קטן עולה כ 400 ש"ח לחודש.

עם התוכנה להנהלת חשבונות וניהול עסק של פייפר , אתם תשלמו כ39 ש"ח בחודש, כלומר מדובר בחסכון של 90%!


הנהלת חשבונות עצמאית

 

אבל רגע. מה זה בכלל הנהלת חשבונות?

מלאכת הנהלת החשבונות היא מושג רחב לכמה נקודות פשוטות. ביניהן רישום הל הוצאות והכנסות, הפקת חשבוניות ללקוחות, דיווחם של מע"מ ומס הכנסה ודוחות שנתיים.

 

תוכנת הנהלת חשבונות תאפשר לכם כבעלי עסק לנהל את החשבונות שלכם באופן עצמאי! ולנהל מעקב צמוד ושוטף אחר כל התנהלות פיננסית שקורית בעסק שלכם. מדובר בניהול עצמי הדוק שיאפשר לכם להוציא ולנתח כל נתון שתרצו בכל זמן שתרצו. בזכות ניתוח הנתונים שלכם אתם תוכלו לבחון את ההתנהלות השוטפת בעסק ולהחליט עם לשמר או לשפר את ההתנהלות העסקית שלכם.

ההתנהלות הופכת הרבה יותר פשוטה. היתרונות בניהול עצמאי משמעותיים מאוד! ומאפשרים לכם כבעלי עסק לשחרר איפה שצריך ולשים אצבע איפה שצריך. כל החלטה שתקבלו תהפוך מושכלת ולא על בסיס הרגשה, וכבעלי עסק ההתנהלות תהיה איכותית ומקצועית כפי שאתם מצפים מעצמכם שתהיה.

 

עם השימוש בPAYPER אתם תוכלו להפיק חשבוניות בקבלות במהירות ובנוחות. תוכלו לשלוח אותן גם לכל מקום, לכל משתמש, באמצעות כל מכשיר שברשותכם, גם באמצעות הטלפון הנייד או הטאבלט.

המערכת היא מערכת סופר נוחה וידידותית למשתמש. בין אם אתם עסק קטן, בינוני, גדול, עוסק פטור או מורשה, מכל תחום שהוא, אתם תגלו כמה ערך מוסף יש לפייפר עבורכם. אנחנו כאן כדי להקל על עומס העבודה שכם וכדי שאת הכסף שלכם תוציאו על מה שבאמת צריך.