סריקת חשבוניות

איך לשפר את תהליך העברת החשבוניות לרואה חשבון? מהי מערכת OCR? האם היא יכולה לחסוך לי זמן?

העברת חשבוניות לרואה החשבון היא בין המשימות המטרידות ביותר עבור עצמאיים, בעלי עסקים ואפילו חברות וארגונים. למעט מקרים שבהם יש מחלקת הנהלת חשבונות בתוך הארגון עצמו, כל שאר בעלי העסקים נדרשים למצוא דרכים יצירתיות לעשות את זה בקלות ובמהירות.

הדרך המסורתית להעביר חשבוניות לרואה חשבון היא למסור לו אותן. הבעיה היא שכיום רוב ההתנהלות בסקטור העסקי מבוצעת בצורה מקוונת, לכן המשמעות היא שצריך קודם לסרוק את החשבוניות ולאחר מכן להדפיס אותן. ספציפית כשמדובר על סריקת חשבוניות על גבי נייר פיזי, הבעיה היא שהוא עלול ללכת לאיבוד או להיהרס – ושבכל מקרה אין עליו בקרה גם אחרי שהוא מגיע לרשות רואי החשבון.

PAYPER – הפתרון שחיפשת כבר כאן

המערכת PAYPER נולדה במיוחד על מנת להקל עליך את התהליך הארוך והמסורבל של סריקת חשבוניות לצורך העברתן לרואה חשבון. אצלנו במערכת אפשר לסרוק את כל סוגי החשבוניות בלחיצת כפתור, ולאחר מכן לתת גישה מרחוק לרואה החשבון. כאשר רואה החשבון מקבל את הגישה, גם לך וגם לצד השני קל יותר לעבוד, לפקח ולנהל את העסק.

סריקת חשבוניות מכל סוג

הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שמערכת ניהול החשבונות שבה משתמשים מאפשרת סריקת חשבוניות ספק, נותני שירותים ועוד. במילים אחרות, צריך לרכז את כל סוגי סריקת המסמכים והחשבוניות תחת קורת גג אחת – כי אחרת אי אפשר לפתור את הבעיה של סכנה למסמכים בעקבות ההדפסה הפיזית שלהם לרואה החשבון.

היתרונות של OCR

החדשות הטובות עבור בעלי עסקים הן שניתן לבצע תיוק וחיפושים ממוחשבים של מסמכים באמצעים טכנולוגיים משוכללים. אמצעים אלו משולבים במערכות OCR ובעזרתם ניתן לאחזר כל סוג מסמך שנסרק למערכת ואף להפוך אותו לקובץ דיגיטלי. מהרגע שבו סריקת חשבוניות OCR משיגה את המטרה של הפיכת קובץ פיזי לקובץ דיגיטלי, כל שנותר הוא להעביר את הדיווחים הרלוונטיים לרשויות המס.

העסק שלך עובד טוב יותר עם PAYPER

ברור לנו שנמאס לך להתעסק עם כל הניירת של העסק. לכן, חשוב לנו להעביר לך את המסר שזה לא חייב להיות ככה: עם PAYPER, תהיה לך אפשרות להתעסק רק במה שהתמחית בו – בזמן שהנהלת החשבונות עוברת למרחב המקוון. אז אם ברצונך ליהנות מהיתרונות של סריקת חשבוניות במערכת שלנו, כדאי לך ליצור קשר ולקבל הטבה מיוחדת בדמות הפקת מסמכים בחינם – בהצטרפות לשירות מערכת ההוצאות בלבד