הגיע הרגע ההוא בחודש בו יש לדווח על החשבוניות? יש לך צורך למצוא פתרון לניהול חשבונותיך בצורה יעילה יותר?

כל עסק עצמאי מכיר את הרגע ההוא בחודש בו יש צורך לדווח למס הכנסה על הוצאות העסק. בעלי עסקים ומשרדי רואי חשבון מתמודדים באופן חודשי עם ערימות של ניירת, הוצאות וחשבונות שיש צורך לעשות בהם סדר על מנת להגיש נכון את המסמכים למוסדות המדינה. כיום הטכנולוגיה התקדמה ועסקים יכולים לבצע סריקה ועיבוד של החשבוניות באמצעות אפליקציות ניהול חשבונאות.

איך עובדים סריקה ועיבוד של חשבוניות הוצאה?

כיום, ישנם אתרים ואפליקציות אשר מאפשרים לעסקים ולרואי חשבון להתנהל יותר בקלות. מי שמכיר את עולם העסקים יודע כי אחת העבודות המפרכות והקשות בתחום ניהול העסקים הוא תחום ההתנהלות הכלכלית של העסק וכל מה שכרוך בו.

ישנה אפשרות אחת ותיקה של שמירת הניירת והעברתה אחת לחודש וסידורה על ידי עובדי משרדי ראיית החשבון, וישנה האפשרות לעבור להתנהלות דיגיטלית לאורך כל החודש על מנת לפזר את הלחץ של העבודה בפן הכלכלי על פני החודש כולו. מה עושים בפועל? סורקים חשבוניות בכל יום או כמה ימים וכל חשבונית כזו מגולמת ומדווחת באופן מידי במערכת. התוכנה מפוקחת על ידי אנשי מקצוע וכל חשבונית מצולמת מגולמת באופן מידי בדו"ח, בצורה כזו גם ניתן לעקוב אחר הוצאות העסק ולבצע החלטות על פי המצב הקיים בכל זמן נתון.

יתרונות הטכנולוגיה בתחום החשבונאות

יתרונות הטכנולוגיה בתחום החשבונאות רבים וכוללים פרמטרים רבים וחשובים לבעלי עסקים ולמנהלי חשבונות. בעלי עסקים לא צריכים יותר לחכות לסוף החודש ולהיות לחוצים מהחשבונות הרבים אותם יש צורך לבצע, ובעלי משרדי רואי חשבון מקבלים את המידע באופן שוטף ולא מגיעים ל-15 לחודש עם לחץ גדול של דו"חות אותם יש להגיש.

יתרונות השיטה היא באמינותה, במהירות ובנוחות שהיא מספקת לשני הצדדים, ובכך שהיא מספקת ביטחון לשני הצדדים שמסמכים של העסק לא הולכים לאיבוד. כמו כן, התוכנה מאפשרת שקיפות ותכנון מוקדם של הוצאות וראייה כוללת של תמונת המצב בעסק בכל זמן נתון בחודש.

מתמחים בפתרונות טכנולוגיים

פייפר הנה מערכת שמירת מסמכים והנהלת חשבונות שנוצרה במיוחד עבור רואי חשבון ובעלי עסקים וכדי להקל על התנהלותם ועבודתם. העבודה עם המערכת שלנו פותרת את כל לחצי החודש, ומסייעת בשמירה על המסמכים ובניהול החשבונות של העסק בצורה יעילה. יש לך שאלות? אפשר לקרוא כאן ולקבל את כל התשובות עלינו, וכדי ליהנות משירותי חשבונאות ושירותי סריקה ועיבוד של חשבוניות הוצאה לא להסס ולהתקשר עוד היום!