איך, בעצם, מנהלים עסק פייפרלס (בלי ניירת)?

עסקים כיום פועלים בצורה שונה לגמרי בהשוואה לעבר. בעידן הנוכחי יש כמעט לכל עסק גישה לאינטרנט, למערכות מתוחכמות ולפריטי מידע שונים. מצד שני, מערכת המיסים של המדינה עדיין עובדת בצורה מעט מיושנת – כמו למשל בגלל הדרישה של מס הכנסה ומע"מ להגיש חשבוניות פיזיות או למסור טפסים מודפסים. אבל בפועל, אין חובה חוקית כזו ובעלי עסקים יכולים לעבור כבר מחר בבוקר לשיטה המתקדמת והאקולוגית של פייפרלס.

PAYPER – בלי נייר ועם יתרון לעסק שלך

המערכת המתוחכמת של PAYPER מאפשרת לך להתנסות בשיטה המתקדמת של ניהול עסק ללא נייר. אנו מבינים שנמאס לך לרדוף אחרי רואה החשבון על מנת להעביר לו את המסמכים והחומר, אבל שמצד שני גם חשוב לך להישאר בבקרה על ההוצאות וההכנסות. לכן, המערכת שלנו נולדה עבורך ונשמח לצרף אותך לרשימה ארוכה של משתמשים מרוצים.

היתרונות של ניהול עסק בלי ניירת

הדרך לנהל עסק ללא נייר היא להעביר כמה שיותר מהפעולות שלו למערכת דיגיטלית. כאשר הנתונים מוזנים אל מערכת דיגיטלית, המשמעות היא שאפשר לגשת אליהם מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט ובכל רגע נתון. מלבד הגישה אל הניירת מצד בעלי העסקים עצמם, יש גם אפשרות להשתמש במערכת הדיגיטלית הזו על מנת למסור את החומר לרואה החשבון – בלחיצת כפתור, בלי מגבלה גיאוגרפית ובצורה מאובטחת לחלוטין.

סוגי ניירת שאפשר להעביר למערכת הדיגיטלית

עוד חדשות טובות הן שכיום העניין של ניהול עסק ללא נייר מתבצע בצורה אינטואיטיבית, ללא צורך בידע טכני ועבור כל סוגי העסקים. מהבחינה הזו, בעלי עסקים קטנים ובינוניים מקבלים עכשיו את אותם כלים של החברות הגדולות. בפועל, אפשר גם להעביר את כל מסמכי הנהלת החשבונות למערכת הדיגיטלית: החל בדוח רווח והפסד, דרך כרטסת מפורטת ועד תשלומים צפויים למע"מ ומס הכנסה.

לא לשכוח את איכות הסביבה

אי אפשר לדבר על תנועת פייפרלס של עסקים בלי להזכיר את הדאגה לאיכות הסביבה. בזכות מערכת שמאפשרת לנהל את העסק בלי נייר בכלל, לא נדרשת הדפסה של המסמכים והמשאבים של כדור הארץ מפסיקים להיות מנוצלים.

גם לעסק שלך מגיע להתקדם!

הקדמה כבר כאן והמערכת של PAYPER מובילה אותך הלאה. אצלנו כל עסק מקבל יחס אישי והתוצאות הן מיידיות. אם ברצונך ליהנות מהיתרונות של ניהול עסק ללא נייר, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים ממש כאן.