איך מנהלים עסק מצליח? מה הקשר בין הכנסות לבין ניהול הוצאות?

הצלחת עסק תלויה ביכולת שלו להפחית הוצאות ולהגדיל הכנסות. עם זאת, תוך כדי פעילות העסק כמעט בלתי אפשרי לצמצם בצורה דרמטית את ההוצאות ובמקביל גם להגדיל את ההכנסות. לכן, מה שבעלי עסקים צריכים לעשות זה לנהל מאזן חיובי שבו ההכנסות תמיד גדולות יותר מההוצאות.

תוכנה לניהול הוצאות והכנסות יכולה לעזור כיום לעסקים בכל התחומים. נוסף על כך, יש אפשרות לנהל את ההכנסות ואת ההוצאות במערכת שכבר מעבירה את הדיווחים לרואה החשבון – ובדרך שחוסכת את הצורך בהדפסת נייר.

ניהול הכנסות והוצאות עושים עם PAYPER

PAYPER היא מערכת ניהול הוצאות והכנסות שמתאימה במיוחד עבור העסק שלך. בעזרת המערכת שלנו ניתן לשמור את המסמכים בצורה ייחודית, על מנת לפתור את הבעיה של בעלי העסקים ורואי החשבון: הכנת החומר, הדפסה שלו והבאה פיזית למשרד – תוך סיכון שהחומר ילך לאיבוד, ייזרק לפח או פשוט ידווח ללא בקרה.

הכנסות והוצאות במערכת אחת

ניהול עסק מצליח דורש מבעליו להתעסק רק בתחום המומחיות שלהם. בפועל, מה שבעלי עסקים רבים נתקלים בו זו בעיה של הנהלת חשבונות, סריקת מסמכים או קליטת נתונים בתוך מערכת חשבונות מסודרת – שתחסוך עבורם זמן וכסף.

מנגד, ניהול הוצאות והכנסות שמבוצע באותה מערכת שגם מפיקה דוחות – משנה לחלוטין את התמונה. במקרים כאלה, בעלי עסקים יכולים להמשיך ולהתעסק בפיתוח המוצר והשירות ובמתן מענה ללקוחות. במקביל, רואי החשבון מקבלים גישה אל מערכת שמבטיחה להם קבלה מהירה ואמינה של כל המסמכים לדיווח החודשי והשנתי.

החשיבות של רישום הוצאות בזמן אמת

מבחינה טכנית, היתרון של מערכת ממוחשבת בא לידי ביטוי גם בדמות האפשרות להוציא במסגרת ניהול הוצאות חשבונית ירוקה, שחוסכת התעסקות מיותרת, וגם בדמות רישום הוצאות בזמן אמת ויד רצופה על הדופק. מבין היתרונות, הרישום בזמן אמת מאפיין את כל העסקים המצליחים.

ראשית, חשבונית ירוקה שאותה העסק מוציא חוסכת עבורו את הנייר ומאפשרת העברת דיווחים במייל, בתוכנות מסרים וכן הלאה. שנית, כל הוצאות העסק נרשמות בזמן אמת – מהרגע שבו בעל העסק מקבל חשבונית למייל, כל שעליו לעשות הוא ללחוץ "העבר" לתיבת מייל ייעודית.

איתנו העסק שלך ימשיך לצמוח!

המערכת של PAYPER נועדה על מנת לעזור לך להמשיך לצמוח ולגדול. כמו כן, רואי חשבון מוזמנים עוד היום לפנות אלינו על מנת לנהל את ההכנסות ואת ההוצאות של לקוחותיהם בדרך טובה מתמיד. יש לך שאלות? נשמח לעמוד לרשותך עם ניהול הוצאות והכנסות כמו שתמיד רצית!