מהו ארכיב דיגיטלי? מהם היתרונות של ארכיב דיגיטלי? מה חשוב לדעת על שירות ארכיב דיגיטלי?

הארכיב הדיגיטלי הוא למעשה ארכיון דיגיטלי ממנו ניתן לשלוף במהירות ובנוחות מסמכים. כל הטפסים אשר מופקים בעסק נשמרים בתוך ארכיב דיגיטלי והם מקוטלגים אוטומטית למקומות המתאימים להם. שירות זה משמש בעלי עסק ורואי חשבון בניהול דיגיטלי נוח ופשוט של ניירת העסק, עם זאת, ניהול ארכיון דיגיטלי צריך להתבצע בפיקוח של אנשי מקצוע מהתחום ובמסגרת טכנולוגית מתאימה.

יתרונות ארכיב דיגיטלי

ארכיב דיגיטלי טומן בחובו יתרונות רבים אך בואו קודם כל נדבר על השירות שבמסגרתו הוא נוצר – ניהול חשבונאי בשימוש באמצעים טכנולוגיים. ניהול החשבונות באופן זה מקדם עסקים ומשרדי רואי חשבון מבחינה טכנולוגית – ומאפשר להם להתנהל באופן חכם יותר, מהיר יותר ולא פחות חשוב מכך, אחראי יותר.

בניהול הדיגיטלי לא נעלמים מסמכים, לא מתבלבלים ולא מחכים לסוף החודש ורודפים אחרי בתי העסק על מנת שיספקו את הניירת שצריך להגיש לגופי הממשל השונים. במסגרת השירות נוצר ארכיב דיגיטלי ממנו ניתן לשלוף מסמכים בכל עת ולקבל נקודת מבט רחבה על מצב העסק בכל זמן נתון, גם באמצע החודש.

מה חשוב לדעת?

שהשירות לא מחליף את עבודתם של רואי החשבון ומנהלי החשבונות שכן יש צורך שהם ימשיכו לפקח ולוודא כי הדברים מנוהלים כשורה. המערכת משפרת את הביצועים, חוסכת זמן ומסייעת לפזר את הלחץ על פי החודש כולו.

מערכת שיוצרת ארכיב דיגיטלי מוציאה דו"ח יומי ובו התרעות שונות שמסייעות לגלות בזמן אמת תקלות ומאפשרת שליטה מקסימלית בעסק. היא מספקת לבעלי עסק בטחון, היא מסייעת בשקיפות שכן ניתן להיכנס בכל עת לארכיב ולקבל כל מסמך שנמצא בו – בכל שעה ומכל מכשיר. גם בהתנהלות מול גופי המדינה השונים מסייע הארכיב. הרי ארכיון דיגיטלי מס הכנסה מחייב לעיתים המצאת מסמכים באופן מידי, באופן זה ניתן לספק את המסמכים במהירות רבה.

הופכים את המערכת לפשוטה יותר

חברת פייפר הוקמה על ידי רואי חשבון, מנהלי כספים ואנשי טכנולוגיה, וזאת על מנת לפתח פתרון דיגיטלי שישפר את ניהול הוצאות העסק. המערכת עומדת בכללי ניהול הספרים והיא חוסכת התעסקות רבה במהלך החודש – גם לעסקים וגם לרואי החשבון.

אנו מאפשרים התנסות של 14 ימים ראשונים ללא תשלום והעבודה מולנו הנה ללא התחייבות. ההתחברות למערכת פשוטה ונוחה לשימוש וכדי לקבל עוד היום את השירות וליהנות גם משירות של ארכיב דיגיטלי כדאי לבחור חבילה באתר ולהתחיל ליהנות מהמערכת כבר עכשיו!